..::..::..Paylasımın Tek Adresi..::..::..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
..::..::..Paylasımın Tek Adresi..::..::..

Müzik Film Eglence Program Ve En Önemlisi Dostluk Burda Pr0* Public Server 212.68.45.210 Adminlik 10 TL!!

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

En Güzel Yalnızlık Mesajları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
By_FuRq@n
Admin
Admin
By_FuRq@n

Erkek
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 10/06/08 Mesaj Sayısı : 340 Nerden : Samsun

En Güzel Yalnızlık Mesajları Vide
MesajKonu: En Güzel Yalnızlık Mesajları   En Güzel Yalnızlık Mesajları EmptySalı Kas. 04, 2008 5:42 pm

# Bir ses beklemek senden. Soluk beklemek. Suskunluğun en acımasız olduğu zamanlardayım. Hiç bu kadar uzun susmadın sevdiğim. Hiç bu kadar uzun gitmedin bilmediğim yerlere, gözlerimi götürmeden yanında!

# MUTSUZ INSANLAR HEP BIRSEYLER BEKLERLER, BUNU BILIYORUM. CUNKU BEN DE HEP BIRSEYLER BEKLIYORUM, AMA BIRSEYLER BEKLEDIGIM ICIN MI MUTSUZUM YOKSA MUTSUZ OLDUGUM ICIN MI BIRSEYLER BEKLIYORUM ONU ANLAMIYORUM.

# AKLIMDAYDIN GUN GECEYE DEVRILDIGINDE, GECE UZUNDU, YAGMURLUYDU, HAVA SOGUK SEN UZAKTIN! OYSA BIR SEN VARDIN ICIMI ISITACAK.

# Ne kadar güzeldi senle beraber olmak, Şimdi yalnızım ellerim başımın arkasında seni düşünüyorum
# SIMDI BASKASININ OLSANDA,BOYNU BUKUK YALNIZ KALSAMDA,ELIMI TUTUP SACIMI OKSAMASANDA BILIYORUM YINEDE BENIMSIN

# Sevdiğimden bu yana her acıyı tattım her çileye alıştım, yalnız senin yokluğuna alışamadım.artık anlıyorum hasretten, gözyaşından başka bir şey vermemişsin bana.

# Sen benim içimde açan bir güldün.Sönmek bilmeyen alevlenen içimde başımı her yastığa koyuşta sen varsın hayallerimde. Çünkü sen benim içimden söküp bir türlü atamadığımsın YAR

# Ölmek dünyada unutulup gitmekmiş, ölmek bir kefen giymekmiş, ölmek o soğuk o korkunç ve o kara toprağa girmekmiş... yok be aşkım asıl ölmek "sensizlikmiş"

# MEHTAP SULARDA GUMUSTEN BIR IZ BIRAKIRKEN, GOKTE YILDIZLAR PARLIYORDU. YALNIZ KALDIGIM GUNLER VE GECELER, KALBIM HER YERDE SENI ARIYORDU...

# GIDECEGIM BURALARDAN DONMEM BIRDAHA SON BIRKEZ SARILAYIM BOYNUNA SEVIYORUM SENI AMMA DONMEM BIRDAHA YUREGIM SIZLIYOR ELVEDA..

# Bulutlara yükledim özlemimi, rüzgarlarla yolladım selamımı, yağmurlarla yolladım gözyaşlarımı, küçük melekler gönderdim seni öpmeye geldiler mi...?

# Varsın böyle geçsin yalancı günler,VARSIN CANIMI ALSIN YINE YALNIZLIK. KOKUNU VERIRKEN VAZOMDAKI GULLER YIKARMI SANDIN BENI BU YALANCI AYRILIK...

# Yağmur vuruyorsa pencerene anla ki o zaman ben ağlıyorum. Yağmur pencerene vururken, benim gözyaşlarım da kalbime vuruyor; Tıpkı yağmur gibi.

# Şimdi uzak bir kenttesin ve yağmur yağıyorsa. Düşüyorsam yüreğine tane tane. Ve sen istiyorsan, gelirim, serilirim kıyılarına...

# Sesin ruhumda bebek teni, sözün kalbimde çiçek seli.Lanet olsun yokluğuna, hasretin hiç bitmedi.

# BU BUYUK YALNIZLIK BITERMI BILMEM, BIRDAHA BU GONUL SEVERMI BILMEM, ZIYAN OLDU GONLUM, IHANETI GORDUM.. BENIM BUNA OMRUM YETERMI BILMEM..?

# Dilimden elveda çıkıyor yüreğim kal diyor, bu dünyaya seni bulmaya gelmiştim, uygun adım voltalar birbirini kovalıyor, dilim varmıyor, yüzüm tutmuyor, sensiz olmuyor�

# Sen her şey demek değilsin biliyorum ama ben her şeyi seninle yaşamak istiyorum

# OYLE YALNIZIM KI BU GECE DALGALARIN KUMLA BIRLESMESINI KISKANDIM, TOPRAGIN SUYA DOYMASINI KISKANDIM...

# ADINI KOYAMADIGIM YALNIZLIKLAR ICINDEYIM NE OLDUGUNU HALA BILEMIYORUM BIR YANDAN GIDERKEN BIR YANDAN AGLIYORUM AMA AGLAYAN GOZLERIM DEGIL KALBIM BUNUDA IYI BILIYORUM

# Şimdi o kadar zor ki geri dönmek seni unutup başkasını sevmek ama bir şeyi anladım çok zormuş sevilmeden sevmek
https://paylasiminadresi.yetkin-forum.com

En Güzel Yalnızlık Mesajları

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası