..::..::..Paylasmn Tek Adresi..::..::..

Mzik Film Eglence Program Ve En nemlisi Dostluk Burda Pr0* Public Server 212.68.45.210 Adminlik 10 TL!!

AnasayfaKayt OlGiri yap

GZel SzLer

nceki balkSonraki balkAaa gitmek
Yazar Mesaj
By_FuRq@n
Admin
Admin

Erkek
Ya : 25 Kayt tarihi : 10/06/08 Mesaj Says : 340 Nerden : Samsun

MesajKonu: GZel SzLer Sal Kas. 04, 2008 6:38 pm

' # Susmak,€n GzL DinLmkti SNi...akmak GzLeRin SusaRaK ...

' # eLLerim Titrerken Sinirden,siLemedim hasret kokan SatrLar,yreimde hzn ve sen,sevemedim sensiz geen yarnLar...

' # Hayr, aqLamakL cMLeLer KuRmuoRum Sadc CmL€Lerim toz Kat o KadaR!

' # SyLe zmiR KyM€TiNi iLsiN zmiR Gz€Ls S€bi SNsiN .. !!

' # aLarm DuymassN, zL€riM gLm€SsiN , Hi mi b€n sVm€ssiN .. YinD€ WazgiLm€ssiN .. !

' # By !! (M) aRasaNda {uLaMassN} aRTK .. !! :@

' # n$4L ' . . . @$12kapM KAPnmaz BARsmaK steYEN barISSn aMA kOrKUMda Y0k haN ORtLk karISsN!WinkWink

' # iR d€rdim oLDu hR zamaN bi tan€ VaRd,iR kaLim oLdu ayN gND€ ParaLanD,iR ziNciR oLdum €Lini KoLuNu BaLayaNdM.

' # gzLRm kN n uykusuz durguN N N€Rd N€ ZmN yPt Ln VurGuN ! ..

' # Sensz Gnlerimi,Sennle Yaayacam Anlarn Telayla Tketyorum..Ya Hayat Bnle Oyn Oynuyor Ya da Bn Hyata Kpris Ypyorum.

' # nL ' . . .

' # NfS LmK HRM Lm B€dns€ HRp Limizd€n DmyR N€dns€ ; €srar RP ! ..

' # Sup ' . . . L L m pLs .. ! :@

' # K€NdiN iy Bk D€RLR SoNR KfN SKp GidRL€R . . | L L m pLs .. ! :@

' # HkszLkLr vriLN N yk tpKi; TpKisiz kLmktR. nD unDn soNRa L Ypyrum

' # Sup . . .

' # GdN Gd€R GTTG Gn BTR . . !

' # BiRGn=>nL !<=YeRe GLdigiNi GRRsn BLk YeRe DeN BiRiNi KaLdRmAK iciNDiR..KiMsEnN nnDe SaYgLa gLmeM...

' # rtk GnLRm GnLRDN Uzun GCLRm GcLRDN YnLZ Sn SvdmDN Bu YN Hr Cy Tttm Hr Ly GRdm,HytN Hr CLvsn Ltm yNLz sNN YKLgn Lmdm md NLyRm CdN hsRTTN gzyndN BK BR Y VRmMsN BN YKLN HyLLRmL,yK LN gmm KybLN GLCM LDm ckLR gB ! ..

' # LM KuzEYdeN YZmE eSS tEK b HatRa KaLMasIN teK bi SeSs..ceHEnnEMdn dEmL ALdR:PSeN zorLaYan ManiTAyI bna yoLLa:P

' # iR insN oLDum DoDuum qN LyNDm Bi Km oLdu $onR biTTi bi Korkum oLDu SoNR geTi i dostum oLdu Sonr giTTi ! ..

' # dnm Yrgun ; Ruhum KrnLkLr rdndn Sn HsRT

' # zLk DLknLLk oLmu Lsnck z doLmu ! ..
Sayfa bana dnAaa gitmek
Kullanc profilini gr http://paylasiminadresi.yetkin-forum.com

GZel SzLer

nceki balkSonraki balkSayfa bana dn
1 sayfadaki 1 sayfas

Bu forumun msaadesi var: Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
..::..::..Paylasmn Tek Adresi..::..::.. :: iir Kesi :: Gzel Szler ve zel Cep Mesajlar -

Forum site ekle forum kurmak | © phpBB | Bedava yardmlama forumu | Haberleme | Suistimal gstermek | Bir blog yaratn