..::..::..Paylasımın Tek Adresi..::..::..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
..::..::..Paylasımın Tek Adresi..::..::..

Müzik Film Eglence Program Ve En Önemlisi Dostluk Burda Pr0* Public Server 212.68.45.210 Adminlik 10 TL!!

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

1 No´lu Damar/Anlamli Sözler

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
By_FuRq@n
Admin
Admin
By_FuRq@n

Erkek
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 10/06/08 Mesaj Sayısı : 340 Nerden : Samsun

1 No´lu Damar/Anlamli Sözler Vide
MesajKonu: 1 No´lu Damar/Anlamli Sözler   1 No´lu Damar/Anlamli Sözler EmptySalı Kas. 04, 2008 7:32 pm

Ister Msn´izde Nick olarak yada Kisisel Iletinize ekleyin, ister Forum´da Imzaniz olsun...

gülüsler yalan artik sevdalar duman alti sigaramin ucunda yakicam bu ASKI cak kibriti gör dumani

aLayina qider demedik mi_???cefaLari çekmedik mi_???ah be kankaa bizde sewmedik miiiiiiiiiiiiiiiiiii?????

Hakkimda Dedikodu Yapip ßos KonusanLar Devam Edin RekLamin Iyisi Kötüsü OLmaz!!

Benii ßenden ßaska kimse iLgilendirmez kimsede benimle ilgilenmesin gerekmez

Küçüktüm, adam olmadi dediler, adam oldum, sevmedi dediler, sevdim, ugruna ölmedi dediler, Öldüm, is isten geçti, dediler

SênînLê întîhâRîn e$îqîndê jîLêtLê dâmâr mêSâfêSindêyiz

Bugün senin için bir Kurban Kestim HaLa akiyor ve aciyor BiLekLerim

Dar sokaklarda sevdama yürürken önümü kesenin kafasini keserim..

Deli Sormus DeLiye Hiç Sevdigin Oldumu Diye DeLi GüLmüs DeLiye Ben Niye DeLirdim Diye...!

ÖLmek için sebebim Yoq AmA yasamaq IçINdE SINIRDAYIM

Ya tam severim yada tek kalemde silerim tarihi ben yazdim tarihdende ben silerim

Yasamak Için Yalvarmadik Ölmek Içinde Yalvarmayiz

Bizim Fakirlikten Kesemedigimiz Kirli Sakallarimiz Simdi Zengin Çocuklarina Imaj olmus
https://paylasiminadresi.yetkin-forum.com

1 No´lu Damar/Anlamli Sözler

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası