..::..::..Paylasımın Tek Adresi..::..::..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
..::..::..Paylasımın Tek Adresi..::..::..

Müzik Film Eglence Program Ve En Önemlisi Dostluk Burda Pr0* Public Server 212.68.45.210 Adminlik 10 TL!!

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

**Seni Kaybettim**

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
By_FuRq@n
Admin
Admin
By_FuRq@n

Erkek
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 10/06/08 Mesaj Sayısı : 340 Nerden : Samsun

**Seni Kaybettim** Vide
MesajKonu: **Seni Kaybettim**   **Seni Kaybettim** EmptySalı Kas. 04, 2008 7:47 pm

AgLadigin yerde oLacagim ben, basini gögsüme yasLaman için. AgLama demeyecegim sana, susturmayacagim. Akacak GözyasLarin içindeki aci iLe birLikte. Geçmiste seni yaraLayan ne varsa hepsi bir, bir akacak. GözyasLarin temizLeyecek yarim askLardan kaLan tortuLari. Yüregindeki yaraLari iyiLestirecek. Hiçkira, hiçkira agLarken sen sadece dokunacagim sana. Daha da fazLa agLamani sagLayacagim. Bir daha agLamaman için.

GüLdügün yerde oLacagim ben. GüLümsemeyLe birLikte yüzüne yayiLan aydinLiga tanik oLmak için. SeninLe birLikte güLmek için. KahkahaLarin odami çinLattigi anda yetmez diyecegim "daha fazla gül, daha fazla çinlat duvarLari..." GüLüsünün içimde yarattigi coskuyu duyumsamak istiyorum...

ÖzLedigin yerde oLacagim ben. ÖzLemini dindirmek için. Bana doLu doLu sariLman için. ÖzLüyorsan asiksindir. Bu ne güzeL bir gerçek. Ben yanimdayken biLe özLüyorum seni "oLur mu öyLe sey?" deme, oLuyor iste... Aski bu kadar derin yasarken özLememek mümkün mü? Dayanamiyorum sana anLiyormusun? Benim özLedigim kadar sende beni özLe istiyorum...

Her neredeysen orada oLacagim ben. Sensiz oLmak istemiyorum çünkü. Bir tek günümün biLe sensiz geçirmek istemiyorum. Hep benimLe oLmaLisin, ne yasayacaksan hep benimLe yasamaLisin. Biz bu yoLa beraber çiktiysak eger sonuna kadar da birLikte yürümeLiyiz... EL eLe ve yürek yürege...

Bizi birbirimize bagLayan sey ASK. Aski her seyi iLe yasamaLiyiz. Görerek, dokunarak yasamaLiyiz. Askin bize sundugu her nimetten son noktasina kadar yararLanmaliyiz...

Simdi diyorum ki sana, bir hayati payLasmak, bir aska ortak oLmak istiyorsan çagir beni yanina. Hiç çekinme çagir. KaygiLarindan siyriL, askin kLasik oyunLarindan vazgeç. Bize göre degiL bunLar. Utanma duyguLarindan, istekLerinden De ki; "ASIGIM"... De ki; "ISTIYORUM"...

Seninim ben, sonsuza kadar senin...

Seni sevmenin nöbetini tutuyorum. Sevdikçe hayranLigim artiyor. Sevdam hep biran öncesinden daha büyük. Askim daha kararLi, buLmusken seni kaybetmek adina... Seviyorum Seni...

UzakLiginda da, yakinLiginda da her zaman ve her mekanda... Dünyada ve ahirette... Büyüyerek ve daha çok... Içimdeki kusLar çogaLiyor kanat çirpisLarini dinLe. Hepsi sana uçuyor...

Görmesekte birbirimizi ne gam..! Varsin iste, ordasin. Onca ask ögretmedi; ama simdi yanLizken de ögreniyorum seni sevmeyi. Ögrendikçe daha da çok çogaLtiyorum seni sevmeyi...

Kaç acinin sinavindan geçtim ve basardim sonunda. Bir tek aciyi azaLtiyorum içimde, seni çogaLtiyorum, çogaLttikça aci yok oLuyor. Simdi yiLdizLari daha büyük geceLerin, daha çok. SeninLe birLikte yiLdizLarda çogaLiyor. Korkma ne kadar çogaLirsan çogaL, yüregim askini tasirmayacak kadar büyük... Sana dair ne varsa hepsini tasiyacak kadar büyük ve güçlü... Senden geLecek herseyi kucakLamaya hazir. Seni çogaLttikça da artacak bu gönüL...
https://paylasiminadresi.yetkin-forum.com

**Seni Kaybettim**

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası